- Snelle levering
- Achteraf betalen
- 14 dagen bedenktijd
- Gratis afhalen en retourneren in de winkels
Product omschrijving
Deze zwarte puffer biker boots van Sacha zijn geheel mat zwart met een donkergrijze chunky rits. De boots zijn gemaakt van synthetisch materiaal en hebben een grove zool van 3 cm dik. De laarzen hebben een hakhoogte van 4 cm, een schachthoogte van 20 cm en een schachtomtrek van 30 cm. De boots zijn aan de binnenkant van zacht imitatiebont gemaakt waardoor je voeten heerlijk warm zullen blijven! Maak gebruik van de juiste onderhoudsproducten.
Product details
Artikelnummer | 5.2178 |
---|---|
Materiaal buitenkant | Synthetisch |
Kleur | zwart |
Materiaal binnenkant | Synthetisch |
Hakhoogte (cm) | 4 |
Plateau hoogte (cm) | 3 |
Type sluiting | rits |
Merk | Sacha |
Bezorgen & retour
Mocht je aankoop toch niet geheel naar wens zijn, dan heb je 14 dagen bedenktijd om het artikel op je gemak te beoordelen. De 14 dagen gaan in vanaf het moment van ontvangst van je artikel(en).
Het ophalen en retourneren in onze winkels is altijd gratis. Kijk voor retourneren via DHL op de ruilen en retourneren pagina.
De levertijd vind je op de pagina van het betreffende artikel nadat je de juiste maat hebt geselecteerd. Tevens staat de levertijd ook vermeld op de pagina die je ziet nadat je de bestelling hebt afgerond.
Je betaalt bij Sacha in onze beveiligde omgeving. Er zijn hiervoor verschillende mogelijkheden: betalen kan met iDeal, Creditcard, Paypal of achteraf via Riverty.